| Nazwa marki: | Yuhan |
| Numer modelu: | Yuhan-EMS-002 |
| MOQ: | 50 metrów Quare |
| Cena £: | USD5-20/square meter |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 1000 metrów kwadratowych dziennie |
| Tworzywo | AISI 304 |
| Średnica kabla | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 26mm |
| Wzór dziury | Diament |
| Długość | 1 m do 20 m |
| Szerokość | 1m do 8m |
| Konstrukcja liny stalowej | Średnica (cale) | Średnica (mm) | Otwór siatkowy |
|---|---|---|---|
| 7×19 | 5/32" | 4,0 | 3" × 3" |
| 7×19 | 5/32" | 4,0 | 3,6" × 3,6" |
| 7×19 | 5/32" | 4,0 | 4" × 4" |