| Nazwa marki: | Yuhan |
| Numer modelu: | YH-SS-001 |
| MOQ: | 50 metrów Quare |
| Cena £: | USD5-20/square meter |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 10000 metrów kwadratowych tygodniowo |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | /SS Wire Rope Netting |
| Materiał | 304 lub 316 ze stali nierdzewnej. |
| Kolor | Srebro błyszczące |
| Rodzaj | Rodzaj klamry |
| Średnica kabla | 1.5 mm |
| Wielkość siatki | 22 mm |
| Długość | 20m |
| Szerokość | 8m |
| Kształt siatki | Diament |
| Średnica liny drutowej (D) | Otwór siatki (M) |
|---|---|
| 7 * 19 5/32" 40,0 mm |
3 * 3 |
| 7 * 19 5/32" 40,0 mm |
3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 5/32" 40,0 mm |
4*4" |