| Nazwa marki: | Yuhan Wiremesh |
| Numer modelu: | YH-SS-001 |
| MOQ: | 50 metrów Quare |
| Cena £: | USD5-20/square meter |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 1000 metrów kwadratowych tygodniowo |
| Nazwa produktu | Sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica kabla | 30,0 mm |
| Wielkość siatki | 55 mm |
| Długość | 18m |
| Szerokość | 6m |
| Marka | Łańcuch liny Yuhan |
| Próbka | Wolne |
| Średnica liny drutowej (D) | Otwór siatki (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3 * 3 |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 4*4" |