| Produkt | Siatka kablowa z lin stalowych |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Rozmiar siatki | 52 mm |
| Produkt | Siatka linowa z drutu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Rozmiar siatki | 30mm |
| Produkt | Siatka linowa z drutu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Rozmiar siatki | 30mm |
| Produkt | Siatka linowa z drutu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka kabla przewodowego |
| Tworzywo | ss304 lub 316 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Aplikacja | Ogrodzenie bezpieczeństwa |
| Produkt | Siatka linowa z drutu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | AISI 304 lub 316 |
| Średnica kabla | 2,5 mm |
| Rozmiar siatki | 52 mm |
| Produkt | Siatka linowa z drutu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Rozmiar siatki | 30mm |
| Produkt | Siatka linowa z drutu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | SS 316 |
| Rozmiar siatki | 45mm |
| Średnica kabla | 2,0 mm |
| Produkt | Siatka linowa z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Rozmiar siatki | 30mm |
| Produkt | Siatka linowa z drutu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| Rozmiar siatki | 10mm-150mm |
| Średnica kabla | 1,2 mm-4,0 mm |
| Tworzywo | AISI 304 lub 316 |
|---|---|
| Średnica kabla | 3,0 mm |
| Rozmiar siatki | 58mm |
| Produkt | Siatka kabla przewodowego |
| Długość | Dostosowane |