| Produkt | Siatka kablowa z lin stalowych |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Rozmiar siatki | 52 mm |
| Tworzywo | AISI316 |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Rozmiar siatki | 25mm |
| Typ | Rodzaj klamry |
| Materiał | AISI316 |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Średnica kabla | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 25 mm |
| Rodzaj | Rodzaj klamry |
| Nazwa produktu | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| średnica drutu | 1,2 mm |
| Wyloty | Stal nierdzewna 304316 |
| Kolor | jasne srebro |
| Rozmiar siatki | 32 mm |