| Nazwa produktu | Avairy Rope Netting |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana ze stali nierdzewnej |
| Czas dostawy | w ciągu 15 dni |
| Rodzaj | Okuta siatka |
| Żyłowy | 7*19 |
| Produkt | stalowe kraty |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Krata ze stali węglowej |
| Materiał | Stal węglowa |
| Średnica drutu | 3 mm |
| Rozmiar siatki | 20 cm * 40 cm |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | siatka linowa SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Otwarcie | 40cm*40cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Średnica drutu | 1,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Żyłowy | 7*7 |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 2 mm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 2,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 40mm * 40mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Czas produkcji | w ciągu 20 dni |
| Rodzaj | okuty |
| Żyłowy | 7*7 |
| Tworzywo | AISI 304 |
|---|---|
| Kolor | Srebrny, czarny, zielony, niebieski, żółty itp. |
| Kształt otwierający | Diament |
| Aplikacja | Ogrodzenie, bezpieczeństwo itp. |
| Wzór otworów | Diament |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| Kluczowy świat | Sieć liniowa dla ptaków |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Rozmiar siatki | 40mm * 40mm |
| Średnica kabla | 2.0MM |