| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-002 |
| MOQ: | 50 metrów Quare |
| Cena £: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 1000 metrów kwadratowych dziennie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Produkt | Siatka z liny stalowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica liny | 1,6 mm |
| Rozmiar oczka | 52 mm |
| Długość | 15 m |
| Szerokość | 6,8 m |
| Marka | Yuhan Wiremesh |
| Próbka | Darmowa |
| Średnica liny stalowej (D) | Rozmiar oczka siatki (M) |
|---|---|
| 7 × 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3" × 3" |
| 7 × 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3,6" × 3,6" |
| 7 × 19 (5/32" / 4,0 mm) | 4" × 4" |