| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-003 |
| MOQ: | 50 metrów Quare |
| Cena £: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 1000 metrów kwadratowych dziennie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Produkt | Włókno z stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica kabla | 10,6 mm |
| Wielkość siatki | 30 mm |
| Długość | 15 m |
| Szerokość | 6m |
| Marka | Yuhan Wiremesh |
| Kolor | Srebrny lub czarny |
| Rodzaj | Rodzaj klamry |
| Kształt siatki | Diament |
| Średnica liny drutowej (D) | Otwór siatki (M) |
|---|---|
| 7 × 19 5/32" 40,0 mm | 3 × 3 |
| 7 × 19 5/32" 40,0 mm | 3.6" × 3.6" |
| 7 × 19 5/32" 40,0 mm | 4" × 4" |