| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-006 |
| MOQ: | 50 metrów Quare |
| Cena £: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 1000 metrów kwadratowych dziennie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Produkt | Włókno sieciowe |
| Materiał | SS 316 |
| Wielkość siatki | 45 mm |
| Średnica kabla | 20,0 mm |
| Długość | 18m |
| Szerokość | 6m |
| Kolor | Srebrny lub czarny |
| Kształt siatki | Diament |
| Średnica liny drutowej (D) | Otwór siatki (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3 * 3 |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 4*4" |