| produkt | Dekoracja sieci drutowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Tkanie siatki |
| Materiał | Pozostałe |
| Kolor | Srebrny lub żółty |
| Średnica drutu | 2.0MM |
| Produkt | Dekoracja sieci drutowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Tkanie siatki |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Kolor | Srebrny lub żółty |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka linowa z drutu ze stali nierdzewnej |
| Czas realizacji | w ciągu 10 dni |
| Typ | Ferrula podłączona |
| Przewód kablowy | 7*19 |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka z zoo z przewodu linowego |
| Tworzywo | SS304 |
| Czas dostawy | w ciągu 15 dni |
| Aplikacja | sieć zabezpieczająca |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Typ | Ferruled |
| przewód kablowy | 7*7 |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 lub 304 |
| Żyłowy | 7*19 |
| Średnica drutu | 2 mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka linowa z drutu ze stali nierdzewnej |
| Czas realizacji | w ciągu 10 dni |
| Typ | Ferrula podłączona |
| przewód kablowy | 7*19 |
| Nazwa produktu | sieć liniowa |
|---|---|
| Słowo kluczowe | sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
| Materiał | AISI 304 lub 316 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| producent | SS Rope Mesh Co., Ltd. |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka linowa z drutu ze stali nierdzewnej |
| Czas realizacji | w ciągu 10 dni |
| Typ | Ferrula podłączona |
| przewód kablowy | 7*19 |