| Średnica kabla | 2,4 mm |
|---|---|
| Rozmiar siatki | 50mm |
| Szerokość | 8 m |
| Słowo klucz | Siatka druciana |
| Stosowanie | Wspinaczka winorośli |
| Tworzywo | AISI 304 lub 316 |
|---|---|
| Średnica kabla | 3,2 mm |
| Rozmiar siatki | 13 mm do 100 mm |
| Długość | 1M do 25m |
| Wzór otworów | Diament |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Słowo klucz | Siatka liny ze stali nierdzewnej |
| Średnica kabla | 2,0 mm |
| Rozmiar siatki | 55 mm |
| Długość | 20 m |
| Produkt | Dekoracja sieci drutowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Dekoracyjne panele z siatki |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica drutu | 3,0 mm |
| uszczelka | Karton, drewniana obudowa |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 2.0MM |
| Otwarcie | 40cm*40cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Pozostałe |
| Średnica drutu | 1,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | Zielona |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | Pozostałe |
| Cechy | Trwałe |
| Marka | Yuhan Wiremesh |