| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka linowa z drutu ze stali nierdzewnej |
| Typ | Wiązane |
| Przewód kablowy | 7*7 lub 7*19 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Produkt | Siatka linowa z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica drutu | 3mm |
| Rozmiar siatki | 50mm |
| Produkt | Siatka linowa z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica drutu | 3mm |
| Rozmiar siatki | 50mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana ze stali nierdzewnej |
| Czas dostawy | w ciągu 15 dni |
| Rodzaj | Wiązane |
| Żyłowy | 7*19 |
| Nazwa produktu | sieć liniowa |
|---|---|
| Kolor | srebra |
| Użycie | Ogrodzenie bezpieczeństwa |
| Słowo kluczowe | sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 2.0MM |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| słowo kluczowe | sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
| średnica kabla | 2,0 mm |
| Rozmiar siatki | 52 mm |
| długość | 20 m |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka druciana |
| Czas realizacji | 10 dni |
| Typ | Wiązana siatka |
| Przewód kablowy | 7*19 |
| Nazwa produktu | Torba na linę wolierową |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka druciana |
| Funkcja | Lekki |
| Czas realizacji | 15 dni |
| Typ | Wyrzucone |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316 lub 304 |
| Średnica drutu | 1,6 mm |
| Rozmiar siatki | 35 cm*35 cm |