| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 lub 304 |
| Cechy | Łatwa instalacja |
| Marka | Yuhan Wiremesh |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
| Cechy | Łatwa instalacja |
| Rozmiar panelu | 2m*10m |
| Kolor | srebra |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,2 mm |
| Rozmiar siatki | 30 mm*30 mm |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siatka kablowa ze stali nierdzewnej |
| Typ | Ferruled |
| Przewód kablowy | 7*7 lub 7*19 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z siatki sznurkowej |
| Czas realizacji | 15 dni |
| Rodzaj | Wiązane |
| Żyłowy | 7*7 lub 7*19 |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 2,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 2.0MM |
| Otwarcie | 40cm*40cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie sieciowe SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 60 cm * 60 cm |
| Materia | AISI 304OR 316 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | siatka kablowa ze stali nierdzewnej |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 30 mm |
| Długość | Dostosowane |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 lub 304 |
| Średnica drutu | 1,2 mm |
| Rozmiar siatki | 30 cm * 30 cm |