| Produkt | Siatka antypoślizgowa SS |
|---|---|
| Słowo kluczowe | siatka linowa SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 3 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu | siatka kablowa ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj | Klamra |
| Materiał | AISI 304 |
| Średnica kabla | 1,5 mm |
| Kolor | srebrny lub czarny |
|---|---|
| słowo kluczowe | sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
| Typ | Rodzaj klamry |
| Nazwa produktu | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Tworzywo | AISI 304 lub 316 |
| Materia | AISI 304OR 316 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | siatka kablowa ze stali nierdzewnej |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 30 mm |
| Długość | Dostosowane |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 30,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 3,5 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | Pozostałe |
| Cechy | Trwałe |
| Marka | Yuhan Wiremesh |
| Produkt | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| Materiał | Pozostałe |
| Rozmiar siatki | 25 MM * 25 MM |
| Rozmiar netto | Rozmiar klienta |
| Zastosowanie | Siatka wolierowa |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
| Cechy | Łatwa instalacja |
| Rozmiar panelu | podążaj za swoimi potrzebami |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka kablowa ze stali nierdzewnej |
| Typ | Wiązane |
| Przewód kablowy | 7*19 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |