| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Pozostałe |
| Średnica drutu | 1,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,0 mm |
| Rozmiar siatki | 40cm*40cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | siatka linowa SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 3 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| średnica drutu | 30,0 mm |
|---|---|
| Tworzywo | ss304 lub 316 |
| Rozmiar siatki | 55 mm |
| Pakiet | Wodoodporny papier, paleta itp. |
| długość | 20 m |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Średnica drutu | 1,2 mm |
| Rozmiar siatki | 30 cm * 30 cm |
| Kolor | czarny |
| produkt | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| Materiał | Pozostałe |
| Rozmiar siatki | 15 mm*15 mm |
| Zastosowanie | Siatka wolierowa |
| Łatwa instalacja | - Tak, proszę. |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Średnica drutu | 2.0MM |
| Mesh Size | 50cm*50cm |