| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | siatka linowa SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Otwarcie | 40cm*40cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Średnica drutu | 1,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Kolor | czarny |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Aviary Rope Netting |
| Feature | Flexible, Light |
| Lead Time | 15 days after orderd |
| Type | Knotted |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 2.0MM |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 2,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 40mm * 40mm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie sieciowe SS |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica drutu | 2,5 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | SS CbaleRope Mesh |
| Rodzaj | okuty |
| Żyłowy | 7*7,7*19 |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Łatwe sieci liniowe |
| Materiał | SS 316 |
| Cechy | Środki antyrostyczne |
| Marka | Yuhan Wiremesh |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | sieć liniowa |
| Rodzaj | Rodzaj tkany |
| Żyłowy | 7*19 |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 lub 316 |