| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Średnica kabla | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 15 mm*15 mm |
| Rozmiar netto | Śledź rozmiar klienta |
| Kolor | srebra |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka kablowa woliery |
| Funkcja | Lekki |
| Powierzchnia | PVC powlekane |
| Czas realizacji | 15 dni |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka kablowa ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Pozostałe |
| Średnica drutu | 2.5 mm |
| Rozmiar siatki | 60 cm * 60 cm |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS Zoo |
| Materiał | SS 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | Zielona |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| słowa kluczowe | Sieci liniowe w piłce ptaków |
| Cechy | Elastyczny, o dużej wytrzymałości |
| Powierzchnia | płaski i jasny |
| Czas realizacji | 10 DNI |
| Material | SS 316L |
|---|---|
| Color | Black |
| Cable Type | 7*7 |
| Cable Diameter | 2.0mm |
| Mesh Size | 2m*3m |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS Zoo |
| Materiał | SS 316L |
| Rodzaj kabla | 7*7 cm |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| słowa kluczowe | Sieci liniowe w piłce ptaków |
| Cechy | Elastyczny, lekki |
| Powierzchnia | - Nie, nie. |
| Czas realizacji | 15 dni |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Włókno z balustrady |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 30,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Zastosowanie | Ogród, gospodarstwo rolne, park |
|---|---|
| Trwałość | Odporny na warunki atmosferyczne |
| Słowo klucz | Siatka druciana |
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
| Elastyczność | Elastyczny |