| Produkt | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Rozmiar siatki | 30 mm*30 mm |
| Rozmiar netto | 1m*5m |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka kablowa woliery |
| Cechy | Lekkie |
| Powierzchnia | powlekane PCV |
| Czas realizacji | 15 dni |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka kablowa ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 2.5 mm |
| Rozmiar siatki | 60 cm * 60 cm |
| Produkt | Dekoracja sieci drutowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka dekoracyjna |
| Materiał | Pozostałe |
| Średnica drutu | 3 mm |
| Rozmiar siatki | 20 cm * 40 cm |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka kablowa ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 40cm*40cm |
| Nazwa produktu | Siatka zabezpieczająca wolierę dla ptaków |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka zabezpieczająca wolierę dla ptaków |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | srebra |
| Materiał | AISI316 |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Średnica kabla | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 25 mm |
| Rodzaj | Rodzaj klamry |
| Tworzywo | AISI 304 |
|---|---|
| Kolor | Srebrny, czarny, zielony, niebieski, żółty itp. |
| KSZTAŁT OTWIERANIA | diament |
| Aplikacja | Ogrodzenie, bezpieczeństwo itp. |
| Wzór dziur | diament |
| Nazwa produktu | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Koszty | Przystępna cena |
| Projekt | Sieć liniowa z metalową ramą |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Tworzywo | AISI 304 |
|---|---|
| KSZTAŁT OTWIERANIA | diament |
| średnica kabla | 3 mm |
| Rozmiar siatki | 75 mm |
| Aplikacja | Ogrodzenie, bezpieczeństwo itp. |