| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Rodzaj | Rodzaj tkany |
| Żyłowy | 7*19 |
| Materiał | Pozostałe |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | sieć liny stalowej |
| Typ | Ferruled |
| Przewód kablowy | 7*19 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka liny ze stali nierdzewnej |
| Typ | Ferruled |
| Przewód kablowy | 7*7 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Średnica drutu | 1,2 mm |
| Rozmiar siatki | 33 mm * 33 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Produkt | Siatka linowa z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica drutu | 2mm |
| Rozmiar siatki | 40mm |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj | Wiązane |
| Żyłowy | 7*7,7*19 |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 lub 316 |
| Marka | Yuhan Wiremesh |
| Typ siatki | okuty |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| Kluczowy świat | Siatka liny wolierowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Rozmiar siatki | 19mm*19mm |
| Średnica kabla | 1,5 mm |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Włókno z żelaza nierdzewnego |
| Tworzywo | SS 316 |
| Cechy | Wysoka siła |
| marka | Yuhan Wiremesh |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 30 mm*30 mm |