| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana ze stali nierdzewnej |
| Czas realizacji | w ciągu 20 dni |
| Rodzaj | Ferrula podłączona |
| Żyłowy | 7*7 |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | SS 316L |
| Czas dostawy | W ciągu 7 dni |
| Zastosowanie | Ogrodzenie ochronne |
| Rodzaj produktu | sieć liniowa |
|---|---|
| Kolor | srebrny lub czarny |
| Materiał | AISI 304 lub 316 |
| Średnica kabla | 3,2 mm |
| Rozmiar siatki | 75 mm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie sieciowe SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Nazwa produktu | sieć liniowa |
|---|---|
| Użycie | Ogrodzenie bezpieczeństwa |
| Kolor | srebrny lub czarny |
| Materiał | SS 316 |
| Średnica kabla | 3,2 mm |
| Nazwa produktu | sieć liniowa |
|---|---|
| Materiał | Pozostałe |
| Użycie | Ogrodzenie bezpieczeństwa |
| Średnica kabla | 2,4 mm |
| Rozmiar siatki | 50 mm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 2.0MM |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Rodzaj | Rodzaj tkany |
| Żyłowy | 7*19 |
| Materiał | Pozostałe |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | sieć liny stalowej |
| Typ | Ferruled |
| Przewód kablowy | 7*19 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka liny ze stali nierdzewnej |
| Typ | Ferruled |
| Przewód kablowy | 7*7 |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |