| Materiał | SS304 lub SS316 |
|---|---|
| Rodzaj | okuty |
| Średnica drutu | 2 mm |
| Rozmiar siatki | 100mm |
| Kolor | srebra |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Rodzaj | okuty |
| Żyłowy | 7*7 |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 lub 304 |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 30 cm * 30 cm |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z zoo z drutu ze stali nierdzewnej siatki zoo |
| Rodzaj | Wiązane |
| Żyłowy | 7*19 |
| Materiał | Pozostałe |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | SISH SISH SS SS |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 lub 316 |
| Średnica drutu | 1,2 mm |
| Rozmiar siatki | 25 cm*25 cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie sieciowe SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 lub 316 |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 25 cm*25 cm |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj | Wiązane |
| Żyłowy | 7*7 |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Nazwa produktu | sieć liniowa |
|---|---|
| Słowo kluczowe | sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
| Odporność na rdzę | - Tak, proszę. |
| Kształt siatki | Diament |
| Materiał | AISI 304 |
| Nazwa produktu | sieć liniowa |
|---|---|
| Słowo kluczowe | sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
| Materiał | AISI 304 lub 316 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| producent | SS Rope Mesh Co., Ltd. |
| Produkt | Siatka kablowa z lin stalowych |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka linowa |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica kabla | 1,6 mm |
| Rozmiar siatki | 52 mm |