| Słowo kluczowe | sieć zoo |
|---|---|
| Materiał | Pozostałe |
| Kształt siatki | Diament |
| Użycie | Ogrodzenie bezpieczeństwa |
| Rozmiar siatki | 25 mm |
| słowo kluczowe | SS SIŁOWANIE SIŁOWANIA |
|---|---|
| Tworzywo | 304 lub 316 |
| Kolor | jasne srebro |
| Typ | Rodzaj klamry |
| średnica kabla | 1,5 mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | SS Cable Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 or 316 |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie sieciowe SS |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 45cm*45cm |
| KSZTAŁT OTWIERANIA | diament |
|---|---|
| Kolor | Srebrny, czarny, zielony, niebieski itp. |
| długość | Wszelkie wymagane |
| Rozmiar | Dostosowane |
| szerokość | 1M do 8m |
| Kolor | Srebrny, czarny itp. |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| średnica kabla | 2,0 mm |
| Rozmiar siatki | 13 mm do 100 mm |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Włókno sieciowe |
| Rodzaj | Wiązane |
| Żyłowy | 7*7 |
| Materiał | Pozostałe |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z siatki z kabli przeciwwiaryjnej |
| Cechy | Lekkie |
| Czas realizacji | 15 dni |
| Rodzaj | Wyrzucone |
| Materia | AISI 304OR 316 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | siatka kablowa ze stali nierdzewnej |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 30 mm |
| Długość | niestandardowe |
| Materiał | Aisi 316 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Średnica | 1,5 mm |
| Użycie | Ogrodzenie bezpieczeństwa |
| Rozmiar siatki | 23 mm |