| Kolor | srebra |
|---|---|
| Materiał | SS 304 |
| Odporność na rdzę | - Tak, proszę. |
| Średnica | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 30 mm |
| Materiał | AISI 304 lub 316 |
|---|---|
| Próbka | Wolne |
| Użycie | Ogrodzenie bezpieczeństwa |
| Kolor | srebrny lub czarny |
| Średnica | 1,2 mm |
| Materiał | AISI 304 lub 316 |
|---|---|
| Kolor | srebra |
| Średnica kabla | 2 mm |
| Rozmiar siatki | 40mm |
| Siła | Wysoki |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | czarny |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Cable Mesh Wire Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Tworzywo | AISI304OR 316 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Średnica kabla | 2mm |
| Długość | Dostosowane |
| Rozmiar siatki | 40mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | srebra |
| Średnica drutu | 3,0 mm |
| Tworzywo | AISI 304 lub 316 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Średnica kabla | 2mm |
| Długość | 20 m |
| Rozmiar siatki | 40mm |
| Nazwa produktu | sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| średnica kabla | 30,0 mm |
| Rozmiar siatki | 55 mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Włókno sieciowe |
| Materiał | SS 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | czarny |