| Rodzaj produktu | sieć liniowa |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica kabla | 3 mm |
| Nazwa produktu | sieć liniowa |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Średnica kabla | 2,4 mm |
| Odporność na rdzę | - Tak, proszę. |
| Kolor | srebra |
| Nazwa produktu | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| długość | Dostosowane |
| Pakiet | Wodoodporny papier, paleta itp. |
| słowo kluczowe | Siatka druciana |
| średnica drutu | 2,0 mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 lub 304 |
| Żyłowy | 7*19 |
| Średnica drutu | 2 mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | SS304 |
| Czas dostawy | W ciągu 7 dni |
| Zastosowanie | Ogrodzenie sieciowe do ochrony mostów |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | SS 316L |
| Żyłowy | 7*19 |
| Kolor | srebra |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z zoo z przewodu linowego |
| Materiał | SS304 |
| Czas dostawy | W ciągu 10 dni |
| Zastosowanie | sieć zabezpieczająca |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Rodzaj | okuty |
| Żyłowy | 7*19 |
| Materiał | Pozostałe |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | SS316 |
| Czas dostawy | W ciągu 7 dni |
| Zastosowanie | Ogrodzenie z siatki zabezpieczającej ogród zoologiczny |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Rodzaj | okuty |
| Żyłowy | 7*7 |
| Materiał | Pozostałe |