| Produkt | Siatka antypoślizgowa SS |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie sieciowe z liny drukowanej |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 3,0 mm |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Słowo kluczowe | Siatka linowa SS |
|---|---|
| Rozmiar siatki | 52 mm |
| Rodzaj produktu | sieć liniowa |
| Odporność na rdzę | - Tak, proszę. |
| Użycie | Ogrodzenie bezpieczeństwa |
| KSZTAŁT OTWIERANIA | diament |
|---|---|
| Nazwa produktu | sieć liniowa |
| Tworzywo | AISI 304 lub 316 |
| długość | Wszelkie wymagane |
| słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | SS304 |
| Czas dostawy | w ciągu 15 dni |
| Zastosowanie | Ogrodzenie z siatki zabezpieczającej ogród zoologiczny |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | SS 304 |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | srebra |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka liny ze stali nierdzewnej |
| Materiał | SS316 |
| Żyłowy | 7*19 |
| Kolor | srebra |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | SS 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | srebra |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | SS 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana ze stali nierdzewnej |
| Materiał | SS304 |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | czerwony |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | SS316L |
| Czas dostawy | W ciągu 7 dni |
| Zastosowanie | Ogrodzenie z siatki zabezpieczającej ogród zoologiczny |