| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Kolor | srebra |
| Średnica drutu | 3,0 mm |
| Nazwa produktu | sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Tworzywo | stal nierdzewna 304 |
| średnica kabla | 30,0 mm |
| Rozmiar siatki | 55 mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Włókno sieciowe |
| Materiał | SS 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Żyłowy | 7*7 |
| Kolor | Zielona |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Rodzaj | Złącza z żelazem |
| Żyłowy | 7*7 |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Tworzywo | AISI 304 |
|---|---|
| średnica kabla | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 26mm |
| Wzór dziur | diament |
| długość | 1m do 20m |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Żyłowy | 7*7 |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Średnica drutu | 2 mm |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Czas produkcji | w ciągu 20 dni |
| Rodzaj | Okucie |
| Żyłowy | 7*7 |
| Nazwa produktu | Siatka druciana |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Materiał | SS 304 |
| Czas dostawy | W ciągu 7 dni |
| Zastosowanie | Ogrodzenie zapobiegające upadkowi |
| Nazwa produktu | Wolierowa siatka druciana |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siatka linowa SS |
| Tworzywo | SS 316 |
| Czas dostawy | w ciągu 15 dni |
| Aplikacja | Ogrodzenie z siatki zabezpieczającej ogród zoologiczny |