| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj | okuty |
| Żyłowy | 7*7 |
| Materiał | Pozostałe |
| Wielkość | Dostosowywalne |
|---|---|
| Konserwacja | Niskie koszty utrzymania |
| Instalacja | Łatwe w instalacji |
| Kształt | Włókna |
| Zastosowanie | Ogród, gospodarstwo rolne, park |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Type | Animal inclosures |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Produkt | Włókno z balustrady |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Siatka druciana |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 lub 304 |
| Średnica drutu | 2.0MM |
| Otwarcie | 50 cm * 50 cm |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ogrodzenie z siatki linowej |
| Tworzywo | Stal nierdzewna 316L |
| Średnica drutu | 1,5 mm |
| Rozmiar siatki | 35 cm*35 cm |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka linowa ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj | okuty |
| Żyłowy | 7*7 |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| Produkt | Ogrodzenie z siatki linowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | ogrodzenie z liny drucianej |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 lub 304 |
| Średnica drutu | 2.0MM |
| Rozmiar siatki | 50 cm * 50 cm |
| Nazwa produktu | Avairy Rope Netting |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka z drutu kablowego |
| Rodzaj | Ogrody dla zwierząt |
| Żyłowy | 7*19 |
| Materiał | Stal nierdzewna 316L |
| Nazwa produktu | Sieci liniowe w piłce ptaków |
|---|---|
| słowa kluczowe | Siatka druciana |
| Czas realizacji | 10 DNI |
| Rodzaj | Wiązana siatka |
| Żyłowy | 7*19 |
| Nazwa produktu | Siatka linowa do ogrodu zoologicznego |
|---|---|
| słowa kluczowe | sieć liniowa ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj | okuty |
| Żyłowy | 7*19 |
| Materiał | Pozostałe |